Улюблена машинка для заробляння грошей зламалася! - Андрій Верников, компанія “Nettrader”.

"ДО 12:20 зниження індексу ММВБ склало 0,08% /957/. Зниження помірне - зміцнення рубля приводить до збільшення карбованцевої ліквідності в системі, що позитивно позначається на кон'юнктурі фондового ринку

У коментарі минулого тижня я писав, що після пробиття зони опору 930 - 940 по індексу ММВБ гроші інвесторів у першу чергу підуть у Газпром в Ощадбанк і ФСК ЄЕС /можливо й у Гидроогк/. Ми зараз бачимо таку ситуацію, що ціни на нафту виросли, але покупки в нафтових паперах "по широкому фронту" не спостерігається. Ціни на нафту за останні півтора місяця три рази підходили уводити, увести до ладу оцінці $55 за барель, і щораз ми спостерігали зниження. Думаю, поки ціни на нафту не вийдуть із діапазону $48 - $55 у новий діапазон $55 - $62 за барель, як це не сумно покупки нафтових акцій по широкому фронту ми не побачимо.

Зате є інтерес до покупки акцій "Газпрому" (GAZP) і "Ощадбанку" (SBER) /простого й привілейованого/ - як до акцій, у яких поки не закритий реєстр і в які можна інвестувати значні кошти Привілейовані акції Ощадбанку вперлися урівень опору 21 рубль - улюблена машинка "биків" для заробляння грошей зламалася - коліщата потрапили в ціновий розрив 3-6 жовтня минулого року. чи Стануть новою такою машинкою акції ВТБ невідомо, але технічно акція виглядає непогано й сьогодні ми бачимо приплив грошей у неї, а не позиційну боротьбу між "биками" і "ведмедями" як у багатьох інших акціях /особливо нафтових/.

Резюмуємо: я не апологет вічного росту - бійтеся рівнів опору 985 і 1000 пунктів, люди! Я дивлюся на ринок незашореним поглядом і бачу, що завдання "биків" закріпитися вище рівня підтримки 940 пунктів по індексу ММВБ. Завдання ж "ведмедів" продавити індекс нижче цього рівня Ріст не може бути вічним, але у випадку початку корекції, найбільш стійкими до падіння будуть акції, де вже спостерігається попит /"Газпром" (GAZP), "Ощадбанк" (SBER)/", - відзначає Андрій Верников, директор аналітичного департаменту компанії "Nettrader"

.

Коментування заборонене.