Ричать “ведмеді”: “Ралі”, - Максим Чернега, ИГ “Октан”.

"Російський фондовий ринок учора пробив рівень опору на 930-935 пунктах по індексу ММВБ, причому пробив його з незакритим розривом нагору, і обновив локальні максимуми по обом основним індексам: індекс РТС виріс на 2,7%, індекс ММВБ виріс на 4,1%. Варто особливо виділити всі папери за межами "клубу блакитних фішок" і привілейовані акції Ощадбанку (SBER) /+23,5%/.

Про ріст Ощадбанку в ЗМІ співається стара пісня про дивіденди й закриття спрэда зі звичайними акціями: такими темпами там ніякого спрэда скоро не залишиться , а дивіденди не настільки великі, щоб підняти вартість акцій на 50% за три дні. Як завжди в голову приходять сторонні думки про який-небудь інсайд /винятково в рамках мозкового штурму: відмова платити дивіденди по "префам" і їх перехід у статус голосуючих паперів!/, у найгіршому разі, бачаться "довгі руки" стратегічного інвестора, але стратеги в папери без причин не заходять

АМЕРИКА

Американські фондові індекси виросли на 2,6-3,4% - виразно слід сказати спасибі Уоррену Баффетту, який висловився в тому роді , що збитки Cіtіgroup несправедливо відбилися на динаміку акцій інших банківських структур, зокрема Wells Fargo /+24%/.

ЄВРОПА

Індекси Старого Світла виросли в середньому на 1,75% /при обліку Великобританії, що відпочивала вчора, /. Порадував прорив позитивних новин від ряду великих європейських компаній і деяке поліпшення в макроекономічній статистиці /правда статистика ця являє собою індекси очікувань , або взагалі на загал ставиться до другого- третьому порядку /. Крім того напрошується повна аналогія з торішнім травневим ралі - дуже не хочеться щоб нинішнє закінчилося також.

Цікава новина від ВТБ (VTBR): всерйоз обговорюється можливість викупу невеликих пакетів акцій за ціною розміщення. Я ще не виробив свого відношення до цих чи те новинам, чи те слухам , але покупка у ВТБ, обумовлена ними, напевно буде.

Коментування заборонене.