Зміцнення рубля позитивно позначається на фондовому ринку , - Андрій Верников, компанія “Nettrader”.

"Сьогодні ми очікуємо відкриття ринку з підвищенням - найближчий опір по індексу ММВБ перебуває на рівнях 985 і 1000 пунктів. Доти поки ринок не торкнеться цих рівнів , корекція малоймовірна. З макроекономічної точки зору /співвідношення динаміки ВВП і фондового індексу/ ринок зберігає потенціал росту до рівнів 1400 - 1500 пунктів по індексу ММВБ і вчорашній підвищений попит на телекомунікаційні акції показує, що інвестори усвідомлюють цей факт і перебувають у постійному пошуку "дешевих активів".

На сьогоднішні торги будуть впливати опубліковані в ЗМІ різні схеми компенсації народним акціонерам ВТБ (VTBR) збитків , які вони понесли після падіння курсової вартості акцій цього емітента. У США банківський сектор отторговался "краще ринку" і можливий спекулятивний попит на ці акції. З технічної точки зору на графіках ВТБ є сигнал на покупку з метою 0,035, щоправда, на наш погляд, схема викупу за ціною розміщення /13,6 коп за акцію/ у кожного сьогоднішнього акціонера, а не учасника "народного розміщення" не буде прийнята

Спокійна ситуація на грошовому ринку сьогодні збережеться. ЦБ проведе аукціон по наданню 5- ти тижневих кредитів без забезпечення на 20 млрд. руб., для того щоб банки змогли завтра рефінансувати раніше утворену по аналогічних кредитах заборгованість /близько 7 млрд. руб./. Враховуючи, що в системі спостерігається достатність ресурсів, попит на безстанові кредити буде незначний. Крім того, ЦБ проведе аукціони по наданню ломбардних кредитів різної терміновості /до року/. Перед тривалими святковими вихідними може активізуватися попит на тижневі міжбанківські кредити. Втім, значного впливу даного фактора на процентні ставки грошового ринку ми не очікуємо На валютному ринку продовжитися тенденція зміцнення рубля . Цьому сприяють високі нафтові котирування, а також мінімуми із січня поточного року, які демонструє курс рубля до бивалютной кошику . Зміцнення рубля приводить до збільшення карбованцевої ліквідності в системі, що позитивно позначається на кон'юнктурі фондового ринку", - уважає Андрій Верников, директор департаменту аналітики компанії "Nettrader"

.

Коментування заборонене.