Забираючись на вершину, адекватно оцінюйте ризики падіння, - Олександр Потавин, ИК “Іtіnvest”.

"Учора приводом для ралі на фондових біржах, стала статистика з ринку житла США, що показала ріст обсягу витрат на будівництво в березні на 0,3% при прогнозі зниження на 1%. Показово, що обсяг витрат на будівництво виріс уперше за останні півроку. На цім тлі більш, ніж на 18% злетіли акції банків, тому що саме відновлення активності в секторі житла дозволить банкам суттєво поліпшити свої баланси. Ціни на нафту вчора також пішли нагору, слідом за фондовими біржами. Котирування "чорного золота" на цім тлі також значно піднялися . Ранком у вівторок ми бачимо ціни на суміш Brent біля оцінки $54,3/барр., тобто на $2 вище, чим вони були вчора днем. Природно в США сировинні компанії вчора показали непоганий підйом : S&P Oіl&Gas додав 5,6%.

Сьогоднішні торги в Азії сьогодні проходять знову в позитивному ключі , навіть, незважаючи на потужний учорашній зліт котирувань. Біржові майданчики Японії, Таїланду й Південної Кореї сьогодні закриті на національне свято - День дітей Ф'ючерси на американські індекси сьогодні з ранку незначно коректуються після сильного вчорашнього росту /S&P -0,21%/.

У вівторок відкриття торгів на російських біржах ми чекаємо з 1,5% "гэпом" нагору. Самі великовагові сектори нашого ринку: фінансовий і нафтогазовий сьогодні ранком будуть лідерами росту . Найближчою метою росту акцій Газпрому (GAZP) може стати оцінка 160 руб. Ініціатива керівництва ВТБ (VTBR) забезпечити компенсацію своїм міноритарним акціонерам втрат від падіння котирувань, думаю, буде позитивно оцінена ринком. Однак слід урахувати, що будь-який сильний набір висоти чреватий швидкими й хворобливими корекціями. Тому, забираючись на вершину, слід адекватно оцінювати ризики падіння й мати надійну страховку

В 13-00 мск чекаємо публікації індекс виробничих цін у Єврозоні. Думаю, що ці дані принесуть якийсь рух по валютній парі EUR/USD В 18-00 - виходять дані по індексу ділової активності в секторі послуг США, а також виступ глави ФРС Б. Бернанке в Конгресі зі звітом по економіці", - уважає Олександр Потавин, головний аналітик ИК "Іtіnvest"

.

Коментування заборонене.