У пригороді Києва ціни на житло впадуть ще на 25%.

Квартири на вторинному ринку пригорода столиці впали в ціні на 35-50%, але навіть на дешеве житло немає попиту. Під кінець року ціна на житло в містах- супутниках може знизитися ще на 25%.Найбільше падіння зафіксоване на ринку нерухомості Борисполя: за найдешевшу однокімнатну квартиру просили в грудні 50-60 тис. доларів, тепер таке житло можна купити за 23-25 тис.

Аналітики пояснюють таке зниження цін негативною економічною ситуацією в місті : основні підприємства, на яких було зайняте населення, масово скорочують персонал. А кияни воліють купувати житло в столиці, тому що ціни в Києві незначно вище, як пише газета "Справа ".

новини на тему

* Благими намірами, або Квартири для бідних імені Президента

* У Київській області чиновник попався на півмільйонному хабарі

* Експерт: "Державної політики регулювання цін на нерухомість ні"

* Середній клас вибирає котеджі поменше

* Нові тарифи на ЖКУ в Києві розорять городян (Розцінки)

Суттєво подешевшало житло на вторинному ринку нерухомості Вишневого: однокімнатні квартири впали в ціні на 40-50% Якщо в грудні за найдешевшу гостинку пропонували за 70 тис. доларів, те тепер її вартість становить 40-50 тис. Причина аналогічна - основними покупцями житла у Вишневому минулому кияни, яким тепер невигідно купувати тут житло через незначну різницю в ціні з Києвом.

Сильно впали ціни також у сусідній Боярці - тут можна купити гостинку за 30 тис. доларів, а однокімнатна квартира обійдеться в 40 тис. доларів. У Вишгороді однокімнатні квартири пропонують за 29-34 тис доларів, в Ірпеню - за 35 тис. Ще дешевше коштують однокімнатні гостинки у Вишгороді - 23-25 тис.

Разом з тим, найнижче падіння цін на ринку нерухомості зафіксоване в Броварах. Однокімнатна квартира в побудованих , але ще не введених в експлуатацію будинках у грудні стояла тут близько 65 тис. доларів. Тепер таку одиничку можна купити за 35-40 тис.

Разом з тим, однокімнатна квартира в престижному районі не на багато подешевшала в порівнянні з минулим роком і коштує 70-80 тис. доларів. Деяке пожвавлення на ринку нерухомості Броварів пояснюється щодо стабільної економічної ситуацій у місті - звільнених тут менше, чим в інших містах- супутниках.

Що стосується подальшого розвитку ситуації на ринку нерухомості, експерти вважають , що ціни на житлі будуть продовжувати падати, просівши до кінця року ще на 10-25%. А якщо гривня продовжить знецінюватися, попит буде падати, а разом з ним і ціни

.

Коментування заборонене.